KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı BERKAY NAKLİYAT´ya (Bu metinde "BERKAY NAKLİYAT" olarak kullanılacaktır) aittir.

BERKAY NAKLİYAT internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, BERKAY NAKLİYAT ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı BERKAY NAKLİYAT internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini berkaynakliyat.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. berkaynakliyat.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

BERKAY NAKLİYAT internet sitesini ziyaret eden ve BERKAY NAKLİYAT sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2019 - BERKAY NAKLİYAT. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi